Výsledky Terasy 3.8.2024
ZVEŘEJNĚNO DNE: 4. 8. 2024
KATEGORIE: TURNAJE
V malé mistrovství GC Bitozeves se proměnil sobotní turnaj na Terasách. Ze 40 hráčů jich byla polovina z tohoto golfového klubu. Podařilo se jim ovládnout 1. a 3. kategorii. V 2. kategorii úřadoval klan rodiny Hošťálků, který bral první a druhé místo. Třetímu členovi rodiny se naštěstí tolik nedařilo. Byl by to unikát na našich turnajích, kdyby hráči jedné rodiny ovládli první tři místa v některé z kategorii.

Počasí nám tento víkend přálo, žádné velké vedro a ani žádné deštivé přeháňky. Hřiště bylo dobře připravené. Akorát ty greeny byly hodně pomalé. Navrtání jamek ale bylo obtížné.

Nejlepšího výsledku na rány dosáhl vítěz první kategorie Martin Tykal – 84 ran. Martin ovládl i soutěž Nearest to the pin by Únětický pivovar.

V čele celkového pořadí nedošlo ke změně ani po jedenáctém odehraném turnaji.  Vedoucím hráčem stále zůstává Miki Ha Minh.

Longest Drive ženy: Petr Dvořák

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

Těšíme se na viděnou na dalším turnaji v rámci hlavní Classic Golf Tour 2024, který se uskuteční v úterý 13.8. na Pyšelích.