Výsledky Karlštejn 25.7.2024
ZVEŘEJNĚNO DNE: 27. 7. 2024
KATEGORIE: TURNAJE
10. turnaj letošního ročníku se uskutečnil ve čtvrtek na Karlštejně. Partnerem turnaje byl hotel Tauern Spa Kaprun.

Optimální golfové počasí, lehce pod 30 stupňů. Dobře připravené hřiště, osmdesátka hráčů a losovačka o pobyt od hotelu Tauern Spa Kaprun.
Na Karlštejn jezdíme hrát již od vzniku naší tour. Turnaje zde bývají dobře hráčsky obsazené. Výsledky někdy lepší někdy horší. Letos To byly výsledky spíše lepší, kdy i krásných 45 stablefordů znamenalo ve druhé kategorii pouze 4. místo.

Již několik let je partnerem tohoto turnaje rakouský hotel Tauern Spa Kaprun, který opět věnoval do losovačky ze všech odevzdaných scorecards pobyt pro 2 na 2 noci s polopenzí v jejich hotelu v ceně 700 EUR. Aby losovačka byla objektivní a nezpochybnitelná, tak jsme o pořádné zamíchání scorecards a vylosováním výherce poukazu požádali dámy z golfové recepce. Štěstí se usmálo na Františka Balouška. Gratulujeme.

Nejlepšího výsledku na rány dosáhl vítěz první kategorie Rudolf Pavlíček – 82 ran

V čele celkového pořadí nedošlo ke změně a po devíti odehraných turnajích je vedoucím hráčem stále Miki Ha Minh.

Longest Drive ženy: Victoria Hrdličková

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

Těšíme se na viděnou na dalším turnaji v rámci hlavní Classic Golf Tour 2024, který se uskuteční v sobotu 3.8. na Terasách v Ústí nad Labem.